Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Chemia budowlana
 

 

 

Publikacje / Chemia budowlana

 
Nowe etykiety uszczelniaczy LAKMA     [ 15.02.2017 ]

Produkty z grupy uszczelniaczy firmy Lakma SAT zyskały odświeżoną szatę graficzną. Wprowadzone zmiany jeszcze lepiej podkreślają cechy produktów oraz ich przeznaczenie.

Jak najlepiej chronić drewno? Profesjonalnie!     [ 13.11.2016 ]

Postaw na gwarancję pewnego dachu i wszystkich elementów konstrukcyjnych! Zabezpiecz drewno przed działaniem organizmów osłabiających jego strukturę i wybierz TYTAN Professional Impregnat do drewna z linii NW. Do wyboru, w zależności od naszych potrzeb mamy trzy impregnaty:  Impregnat do więźby dachowej NW, do drewna konstrukcyjnego NW oraz najbardziej wydajny i uniwersalny impregnat NW, wszystkie dostępne w  koncentracie.

Trwałe i pewne uszczelnianie w ekstremalnych warunkach - uszczelniacze, kleje i taśmy dekarskie TYTAN PROFESSIONAL     [ 06.11.2016 ]

Zmienne warunki panujące na dachu, związane z opadami deszczu, śniegu, nasłonecznieniem oraz zmiennością temperatur, w zakresie od -40oC do +80oC, to nie lada wyzwanie dla produktów dekarskich, które mają ten dach zabezpieczyć. Produkty uszczelniające marki Tytan Professional do czarnej roboty, sprawdzają się w najbardziej wymagających warunkach.

Klei i uszczelnia – klej montażowy Dragon Power     [ 05.07.2016 ]

W pracach remontowych niezwykle ważny jest… czas. Dlatego doceniane są produkty mające wiele zastosowań i zapewniające bardzo szybki efekt. Jednym z takich preparatów jest nowy klej montażowy marki Dragon.

Prosty i szybki sposób na poprawę stanu dachu i orynnowania - X-POLYMER Dach     [ 10.12.2015 ]

Spośród wielu prac remontowo-naprawczych, które koniecznie należy wykonać przed nadejściem zimy, jedną z najważniejszych jest renowacja dachu. X-POLYMER Dach firmy Den Braven to sprawdzony i prosty sposób na szybką oraz solidną poprawę stanu poszycia i orynnowania. Z jego pomocą nawet najbardziej dotkliwe mrozy i intensywne deszcze nie zakłócą naszego spokoju w czasie jesienno-zimowych dni.

Niezawodne uszczelnianie dachu – kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven     [ 24.09.2015 ]

Korzystając z ostatnich ciepłych dni w tym roku warto zrobić już teraz dokładny przegląd dachu i dokonać niezbędnych napraw. Wszelkiego typu uszczelnienia możemy wykonać przy użyciu kitu dekarskiego, takiego jak jednoskładnikowy kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. To produkt cieszący się dużym uznaniem - specjalista z zakresu uszczelnień, a zarazem skuteczny sposób na suche, przytulne i bezpieczne wnętrze domu.

KDT12 marki Tytan Professional – wysokowydajny pianoklej do montażu termoizolacji dachów płaskich     [ 12.08.2015 ]

Jednoskładnikowy, poliuretanowy pianoklej KDT12 marki TYTAN Professional, przeznaczony jest do profesjonalnego montażu termoizolacji dachów płaskich. Innowacyjna receptura powoduje zwiększoną odporność na silny wiatr, zapewnia doskonałą przyczepność oraz wyjątkową siłę spoiny. Te zalety techniczne sprawiły, że nowy produkt spotkał się od razu ze sporym zainteresowaniem środowiska dekarskiego.

Innowacyjna technologia TYTAN Chłodny Dach     [ 11.08.2015 ]

Ochronna powłoka dekarska TYTAN COOL – R – najnowsze rozwiązanie firmy Selena S.A. – zaprezentowana została 25-tego lipca w Łodzi w trakcie Gali Dekarskiej, jednej z największych imprez branżowych w Polsce. TYTAN COOL-R to innowacyjny produkt w technologii „chłodnego dachu”, przeznaczony do pokryć dachowych, tworzący bezspoinowe i wodoodporne zabezpieczenie dachu. Dzięki COOL-R można obniżyć temperaturę pokrycia oraz pomieszczeń, znajdujących się bezpośrednio pod nim nawet o 10 st. C! Nowa technologia Seleny to tegoroczna premiera i zdaniem ekspertów – jedno z najważniejszych wydarzeń w branży dekarskiej.

Uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven - najwyższa jakość klejenia     [ 20.07.2015 ]

Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze? Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni specjaliści.

Pierwsza pomoc przy naprawach dekarskich - Uszczelniacz - klej X-POLYMER Dach firmy Den Braven     [ 11.06.2015 ]

Pokrycie dachowe, niezależnie z jakiego materiału zostało wykonane, narażone jest na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy porywisty wiatr. Dlatego też tak ważne są regularne przeglądy i konserwacje. Jednak nie zawsze muszą się one wiązać z dużymi kosztami i koniecznością wzywania fachowców. Dzięki takim produktom jak nowy, niezwykle wytrzymały i elastyczny klej - uszczelniacz X-POLYMER Dach firmy Den Braven naprawy dachowe można wykonać samodzielnie i niedrogo.

  (1) 2 3 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt